NEXEN SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50954903
DIČ: 2120538684
IČ DPH: SK2120538684
Priemyselná 1434/1, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1434/1, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 22. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/34825/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Mihalčin od 16. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEXEN SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 14,5 tis. € a tržby jej narástli o 141 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
14,5 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
268,8 tis. €
Aktíva
33,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
2,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 364, 2022 851, 2023 842, 2024 7,6 tis., 2025 14,5 tis.20213642022851202384220247,6 tis.202514,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 335,7 tis., 2022 292,2 tis., 2023 180,2 tis., 2024 466,4 tis., 2025 1,1 mil.2021335,7 tis.2022292,2 tis.2023180,2 tis.2024466,4 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 14,5 tis. €
2024 466,4 tis. € 7,6 tis. €
2023 180,2 tis. € 842 €
2022 292,2 tis. € 851 €
2021 335,7 tis. € 364 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky166,5 tis. €
  • Finančné účty102,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,5 tis. €
  • Rezervy74 €
  • Dlhodobé záväzky25 €
  • Krátkodobé záväzky235,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEXEN SK s. r. o. v konkurze?

NEXEN SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEXEN SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEXEN SK s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma NEXEN SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEXEN SK s. r. o. dosiahla zisk 14,5 tis. €.

Je NEXEN SK s. r. o. platiteľom DPH?

NEXEN SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NEXEN SK s. r. o. sídli?

NEXEN SK s. r. o. má sídlo na adrese Priemyselná 1434/1, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026