VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50941348
DIČ: 2120566063
Oravská Polhora 302, Oravská Polhora

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská Polhora 302, Oravská Polhora Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.10
Dátum vzniku: 14. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/67972/L
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Vrubel od 14. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 5,4 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 261,3 tis. €.

261,3 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Zisk
274,2 tis. €
Celkové výnosy
229,5 tis. €
Aktíva
205,1 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
14,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 18,4 tis., 2023 31,2 tis., 2024 44,3 tis., 2025 5,4 tis.20216,8 tis.202218,4 tis.202331,2 tis.202444,3 tis.20255,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,9 tis., 2022 390,4 tis., 2023 248,4 tis., 2024 218,1 tis., 2025 261,3 tis.2021151,9 tis.2022390,4 tis.2023248,4 tis.2024218,1 tis.2025261,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 261,3 tis. € 5,4 tis. €
2024 218,1 tis. € 44,3 tis. €
2023 248,4 tis. € 31,2 tis. €
2022 390,4 tis. € 18,4 tis. €
2021 151,9 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,7 tis. €
  • Finančné účty98,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov194,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,4 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky442 €
  • Krátkodobé záväzky21,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. v konkurze?

VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. tržby 261,3 tis. €.

Je firma VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. dosiahla zisk 5,4 tis. €.

Kde firma VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. sídli?

VRUBEL Renovierungen GmbH, s.r.o. má sídlo na adrese Oravská Polhora 302, Oravská Polhora, 029 47.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026