FEVA Slovakia SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50922688
DIČ: 2120539388
IČ DPH: SK2120539388
Estónska 50, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Estónska 50, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 14. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/120460/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Feketšová od 14. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEVA Slovakia SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 114 % na 741,3 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 5,5 mil. €.

5,5 mil. €
Tržby
741,3 tis. €
Zisk
5,5 mil. €
Celkové výnosy
3,6 mil. €
Aktíva
3,0 mil. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
21,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 275,1 tis., 2022 472,0 tis., 2023 855,5 tis., 2024 346,3 tis., 2025 741,3 tis.2021275,1 tis.2022472,0 tis.2023855,5 tis.2024346,3 tis.2025741,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,9 mil., 2023 5,3 mil., 2024 3,8 mil., 2025 5,5 mil.20213,6 mil.20224,9 mil.20235,3 mil.20243,8 mil.20255,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 mil. € 741,3 tis. €
2024 3,8 mil. € 346,3 tis. €
2023 5,3 mil. € 855,5 tis. €
2022 4,9 mil. € 472,0 tis. €
2021 3,6 mil. € 275,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok527,0 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,8 mil. €
  • Finančné účty165,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie741,3 tis. €
  • Rezervy334 €
  • Dlhodobé záväzky4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky544,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEVA Slovakia SK s.r.o. v konkurze?

FEVA Slovakia SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEVA Slovakia SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEVA Slovakia SK s.r.o. tržby 5,5 mil. €.

Je firma FEVA Slovakia SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEVA Slovakia SK s.r.o. dosiahla zisk 741,3 tis. €.

Je FEVA Slovakia SK s.r.o. platiteľom DPH?

FEVA Slovakia SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEVA Slovakia SK s.r.o. sídli?

FEVA Slovakia SK s.r.o. má sídlo na adrese Estónska 50, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026