B.C.M.FASHION STYLE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50920031
DIČ: 2120529675
Hradská 154, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradská 154, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 8. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/120340/B
Predmet podnikania (výber): dizajnérske činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Beáta Cúdorová od 8. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 109 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 33,3 tis. €.

33,3 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
36,6 tis. €
Aktíva
9,8 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 660, 2023 656, 2024 1,4 tis., 2025 3,0 tis.20211,3 tis.2022660202365620241,4 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,8 tis., 2022 28,0 tis., 2023 36,3 tis., 2024 37,2 tis., 2025 33,3 tis.202128,8 tis.202228,0 tis.202336,3 tis.202437,2 tis.202533,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,3 tis. € 3,0 tis. €
2024 37,2 tis. € 1,4 tis. €
2023 36,3 tis. € 656 €
2022 28,0 tis. € 660 €
2021 28,8 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,8 tis. €
  • Záväzky26,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. v konkurze?

B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. tržby 33,3 tis. €.

Je firma B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. sídli?

B.C.M.FASHION STYLE s. r. o. má sídlo na adrese Hradská 154, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026