Quntar Slovak Logistics III s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50906356
DIČ: 2120517003
IČ DPH: SK2120517003
Diaľničná cesta 24, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diaľničná cesta 24, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2017
Spisová značka: Sro/119627/B
Predmet podnikania: prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prená…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Wei Qu od 15. 1. 2024
    konateľ
  • Branton Holdings SARL od 3. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Quntar Slovak Logistics III s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 167 % na 577,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
577,9 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
17,6 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
77,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −502,5 tis., 2022 684,4 tis., 2023 155,1 tis., 2024 216,8 tis., 2025 577,9 tis.2021−502,5 tis.2022684,4 tis.2023155,1 tis.2024216,8 tis.2025577,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,9 mil.20211,3 mil.20222,1 mil.20232,6 mil.20242,8 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 577,9 tis. €
2024 2,8 mil. € 216,8 tis. €
2023 2,6 mil. € 155,1 tis. €
2022 2,1 mil. € 684,4 tis. €
2021 1,3 mil. € -502,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky279,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky204,6 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie172,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie577,9 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky290,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,2 mil. €
  • Bankové úvery3,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie77,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Quntar Slovak Logistics III s.r.o. v konkurze?

Quntar Slovak Logistics III s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Quntar Slovak Logistics III s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Quntar Slovak Logistics III s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma Quntar Slovak Logistics III s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Quntar Slovak Logistics III s.r.o. dosiahla zisk 577,9 tis. €.

Je Quntar Slovak Logistics III s.r.o. platiteľom DPH?

Quntar Slovak Logistics III s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Quntar Slovak Logistics III s.r.o. sídli?

Quntar Slovak Logistics III s.r.o. má sídlo na adrese Diaľničná cesta 24, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026