MR-CARs & SERVICE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50902407
DIČ: 2120526243
IČ DPH: SK2120526243
Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 27. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/120014/B
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hana Maďarová od 27. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MR-CARs & SERVICE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 9,3 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 41,2 tis. €.

41,2 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
23,8 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,2 tis., 2022 6,8 tis., 2023 2,1 tis., 2024 5,8 tis., 2025 9,3 tis.20218,2 tis.20226,8 tis.20232,1 tis.20245,8 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,7 tis., 2022 36,9 tis., 2023 33,0 tis., 2024 32,2 tis., 2025 41,2 tis.202124,7 tis.202236,9 tis.202333,0 tis.202432,2 tis.202541,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,2 tis. € 9,3 tis. €
2024 32,2 tis. € 5,8 tis. €
2023 33,0 tis. € 2,1 tis. €
2022 36,9 tis. € 6,8 tis. €
2021 24,7 tis. € 8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,4 tis. €
  • Záväzky12,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MR-CARs & SERVICE s.r.o. v konkurze?

MR-CARs & SERVICE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MR-CARs & SERVICE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MR-CARs & SERVICE s.r.o. tržby 41,2 tis. €.

Je firma MR-CARs & SERVICE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MR-CARs & SERVICE s.r.o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je MR-CARs & SERVICE s.r.o. platiteľom DPH?

MR-CARs & SERVICE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MR-CARs & SERVICE s.r.o. sídli?

MR-CARs & SERVICE s.r.o. má sídlo na adrese Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026