RPS - INDUSTRIAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50897977
DIČ: 2120538057
IČ DPH: SK2120538057
Šarovce 108, Šarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šarovce 108, Šarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/43554/N
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácií stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Szabó od 21. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Lucia Cehelníková od 12. 1. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RPS - INDUSTRIAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 41,0 tis. € a tržby jej klesli o 89 % na 101,1 tis. €.

101,1 tis. €
Tržby
41,0 tis. €
Zisk
101,1 tis. €
Celkové výnosy
665,4 tis. €
Aktíva
169,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,6 tis., 2022 1,8 tis., 2023 168,2 tis., 2024 256, 2025 41,0 tis.2021−4,6 tis.20221,8 tis.2023168,2 tis.2024256202541,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 645,5 tis., 2022 586,5 tis., 2023 1,5 mil., 2024 890,9 tis., 2025 101,1 tis.2021645,5 tis.2022586,5 tis.20231,5 mil.2024890,9 tis.2025101,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,1 tis. € 41,0 tis. €
2024 890,9 tis. € 256 €
2023 1,5 mil. € 168,2 tis. €
2022 586,5 tis. € 1,8 tis. €
2021 645,5 tis. € -4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky609,0 tis. €
  • Finančné účty56,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie169,0 tis. €
  • Záväzky496,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RPS - INDUSTRIAL s.r.o. v konkurze?

RPS - INDUSTRIAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RPS - INDUSTRIAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RPS - INDUSTRIAL s.r.o. tržby 101,1 tis. €.

Je firma RPS - INDUSTRIAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RPS - INDUSTRIAL s.r.o. dosiahla zisk 41,0 tis. €.

Je RPS - INDUSTRIAL s.r.o. platiteľom DPH?

RPS - INDUSTRIAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RPS - INDUSTRIAL s.r.o. sídli?

RPS - INDUSTRIAL s.r.o. má sídlo na adrese Šarovce 108, Šarovce, 935 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026