FLS Company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50897845
DIČ: 2120523933
IČ DPH: SK2120523933
Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 19. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2025
Spisová značka: Sro/119788/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Flóra Csillagová od 19. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FLS Company, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 5,5 tis. € a tržby jej narástli o 394 % na 374,9 tis. €.

374,9 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
374,9 tis. €
Celkové výnosy
155,1 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
22,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −536, 2022 −980, 2023 6,6 tis., 2024 4,2 tis., 2025 5,5 tis.2021−5362022−98020236,6 tis.20244,2 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 tis., 2022 8,7 tis., 2023 8,4 tis., 2024 75,9 tis., 2025 374,9 tis.20212,3 tis.20228,7 tis.20238,4 tis.202475,9 tis.2025374,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 374,9 tis. € 5,5 tis. €
2024 75,9 tis. € 4,2 tis. €
2023 8,4 tis. € 6,6 tis. €
2022 8,7 tis. € -980 €
2021 2,3 tis. € -536 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,5 tis. €
  • Finančné účty73,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky128,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FLS Company, s. r. o. v konkurze?

FLS Company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FLS Company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FLS Company, s. r. o. tržby 374,9 tis. €.

Je firma FLS Company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FLS Company, s. r. o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je FLS Company, s. r. o. platiteľom DPH?

FLS Company, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FLS Company, s. r. o. sídli?

FLS Company, s. r. o. má sídlo na adrese Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026