Lumita s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50896067
DIČ: 2120537716
Fedora Ruppeldta 3153/9, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fedora Ruppeldta 3153/9, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 6. 2017
Spisová značka: Sro/67888/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Krkošková od 1. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lumita s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 334 % na 16,1 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 49,3 tis. €.

49,3 tis. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
84,3 tis. €
Aktíva
72,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 5,4 tis., 2023 12,5 tis., 2024 3,7 tis., 2025 16,1 tis.20211,5 tis.20225,4 tis.202312,5 tis.20243,7 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,9 tis., 2022 31,5 tis., 2023 37,1 tis., 2024 44,0 tis., 2025 49,3 tis.202132,9 tis.202231,5 tis.202337,1 tis.202444,0 tis.202549,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,3 tis. € 16,1 tis. €
2024 44,0 tis. € 3,7 tis. €
2023 37,1 tis. € 12,5 tis. €
2022 31,5 tis. € 5,4 tis. €
2021 32,9 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie72,3 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lumita s.r.o. v konkurze?

Lumita s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lumita s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lumita s.r.o. tržby 49,3 tis. €.

Je firma Lumita s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lumita s.r.o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Kde firma Lumita s.r.o. sídli?

Lumita s.r.o. má sídlo na adrese Fedora Ruppeldta 3153/9, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026