Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50887483
DIČ: 2120510568
IČ DPH: SK2120510568
Námestie sv. Jakuba 1/1, Veľký Šariš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie sv. Jakuba 1/1, Veľký Šariš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.01
Dátum vzniku: 12. 5. 2017
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 6. 2017
Spisová značka: Sro/34584/P
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Ivanko od 12. 5. 2017
    konateľ
  • Mesto Veľký Šariš od 9. 3. 2023
    spoločník
  • František Žilka od 15. 5. 2019
    člen dozornej rady
  • Ing. Marián Kačala od 15. 5. 2019
    člen dozornej rady
  • Jozef Galdun od 19. 6. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 746 % na 12,4 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 297,5 tis. €.

297,5 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
320,3 tis. €
Celkové výnosy
107,8 tis. €
Aktíva
45,4 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 309, 2022 3,4 tis., 2023 379, 2024 1,5 tis., 2025 12,4 tis.202130920223,4 tis.202337920241,5 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 194,8 tis., 2022 293,2 tis., 2023 265,6 tis., 2024 208,0 tis., 2025 297,5 tis.2021194,8 tis.2022293,2 tis.2023265,6 tis.2024208,0 tis.2025297,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 297,5 tis. € 12,4 tis. €
2024 208,0 tis. € 1,5 tis. €
2023 265,6 tis. € 379 €
2022 293,2 tis. € 3,4 tis. €
2021 194,8 tis. € 309 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,4 tis. €
  • Zásoby6,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,3 tis. €
  • Finančné účty65,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie382 €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,4 tis. €
  • Rezervy25,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-615 €
  • Krátkodobé záväzky37,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. v konkurze?

Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. tržby 297,5 tis. €.

Je firma Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Je Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. platiteľom DPH?

Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. sídli?

Lesy Mesta Veľký Šariš, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie sv. Jakuba 1/1, Veľký Šariš, 082 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026