CARROT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50878867
DIČ: 2120511833
IČ DPH: SK2120511833
Kľúčovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kľúčovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.30
Dátum vzniku: 12. 5. 2017
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 5. 2017
Spisová značka: Sro/39985/T
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; výroby potravinárskych výrobkov; poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaj …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Ješík od 12. 5. 2017
    konateľspoločník
  • László Nagy od 12. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Jan Věcek od 12. 5. 2017
    konateľ
  • VH Agroprodukt. spol. s.r.o. od 14. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CARROT SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 101,5 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
101,5 tis. €
Strata
2,4 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
399,9 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
24,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 21,2 tis., 2023 329,4 tis., 2024 53,7 tis., 2025 −101,5 tis.20219,1 tis.202221,2 tis.2023329,4 tis.202453,7 tis.2025−101,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,2 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,0 mil., 2025 2,2 mil.20211,6 mil.20222,2 mil.20233,2 mil.20243,0 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € -101,5 tis. €
2024 3,0 mil. € 53,7 tis. €
2023 3,2 mil. € 329,4 tis. €
2022 2,2 mil. € 21,2 tis. €
2021 1,6 mil. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby178,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky848,3 tis. €
  • Finančné účty30,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie148,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy341,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-101,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky122,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie143,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CARROT SK, s.r.o. v konkurze?

CARROT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CARROT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CARROT SK, s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma CARROT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CARROT SK, s.r.o. vykázala stratu 101,5 tis. €.

Je CARROT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

CARROT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CARROT SK, s.r.o. sídli?

CARROT SK, s.r.o. má sídlo na adrese Kľúčovec, 930 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026