Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 50875574
DIČ: 2120512592
IČ DPH: SK2120512592
Nová Ves 234, Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Ves 234, Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 6. 2017
Spisová značka: Sro/33909/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Doğukan Ertürk od 30. 9. 2021
    konateľ
  • Erce Kaslioglu od 16. 5. 2017
    konateľ
  • Trevor Mathew-Jones od 28. 7. 2025
    konateľlikvidátor
  • Mata Ahşap ve Otomotiv San.Tic A.S. od 16. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila zisk o 347 % na 107,9 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
107,9 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
407,1 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
51,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 267,6 tis., 2022 313,9 tis., 2023 279,6 tis., 2024 24,1 tis., 2025 107,9 tis.2021267,6 tis.2022313,9 tis.2023279,6 tis.202424,1 tis.2025107,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,0 mil., 2022 9,1 mil., 2023 9,0 mil., 2024 4,9 mil., 2025 5,6 mil.20218,0 mil.20229,1 mil.20239,0 mil.20244,9 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 107,9 tis. €
2024 4,9 mil. € 24,1 tis. €
2023 9,0 mil. € 279,6 tis. €
2022 9,1 mil. € 313,9 tis. €
2021 8,0 mil. € 267,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok610,8 tis. €
  • Zásoby812,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty3,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie107,9 tis. €
  • Rezervy39,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky519,1 tis. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii tržby 5,6 mil. €.

Je firma Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 107,9 tis. €.

Je Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii sídli?

Mata Automotive Slovakia s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Nová Ves 234, Nová Ves, 991 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026