Reinigung Gmbh, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50870971
DIČ: 2120523471
IČ DPH: SK2120523471
Železničná 93, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 93, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 31. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/40100/T
Predmet podnikania (výber): Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Takács od 31. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Reinigung Gmbh, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 21,4 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 452,0 tis. €.

452,0 tis. €
Tržby
21,4 tis. €
Zisk
537,1 tis. €
Celkové výnosy
506,1 tis. €
Aktíva
111,9 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
28,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 3,0 tis., 2023 13,2 tis., 2024 12,9 tis., 2025 21,4 tis.20211,6 tis.20223,0 tis.202313,2 tis.202412,9 tis.202521,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,4 tis., 2022 397,9 tis., 2023 580,3 tis., 2024 520,0 tis., 2025 452,0 tis.2021268,4 tis.2022397,9 tis.2023580,3 tis.2024520,0 tis.2025452,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 452,0 tis. € 21,4 tis. €
2024 520,0 tis. € 12,9 tis. €
2023 580,3 tis. € 13,2 tis. €
2022 397,9 tis. € 3,0 tis. €
2021 268,4 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok253,0 tis. €
  • Zásoby40,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky131,3 tis. €
  • Finančné účty81,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy36,0 tis. €
  • Fondy zo zisku507 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky115,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,4 tis. €
  • Bankové úvery243,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Reinigung Gmbh, s.r.o. v konkurze?

Reinigung Gmbh, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Reinigung Gmbh, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Reinigung Gmbh, s.r.o. tržby 452,0 tis. €.

Je firma Reinigung Gmbh, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Reinigung Gmbh, s.r.o. dosiahla zisk 21,4 tis. €.

Je Reinigung Gmbh, s.r.o. platiteľom DPH?

Reinigung Gmbh, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Reinigung Gmbh, s.r.o. sídli?

Reinigung Gmbh, s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 93, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026