M.Z.M. Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50865412
DIČ: 2120502538
IČ DPH: SK2120502538
Staškov 539, Staškov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staškov 539, Staškov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.91
Dátum vzniku: 28. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/67667/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Matlák od 28. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.Z.M. Trade s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 24,8 tis. € a tržby jej narástli o 139 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
24,8 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
676,8 tis. €
Aktíva
74,0 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 7,8 tis., 2023 9,6 tis., 2024 26,4 tis., 2025 24,8 tis.20211,2 tis.20227,8 tis.20239,6 tis.202426,4 tis.202524,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 392,5 tis., 2022 744,2 tis., 2023 755,7 tis., 2024 881,4 tis., 2025 2,1 mil.2021392,5 tis.2022744,2 tis.2023755,7 tis.2024881,4 tis.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 24,8 tis. €
2024 881,4 tis. € 26,4 tis. €
2023 755,7 tis. € 9,6 tis. €
2022 744,2 tis. € 7,8 tis. €
2021 392,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok167,1 tis. €
  • Zásoby14,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky312,7 tis. €
  • Finančné účty183,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku888 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky488,9 tis. €
  • Bankové úvery72,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.Z.M. Trade s.r.o. v konkurze?

M.Z.M. Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.Z.M. Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.Z.M. Trade s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma M.Z.M. Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.Z.M. Trade s.r.o. dosiahla zisk 24,8 tis. €.

Je M.Z.M. Trade s.r.o. platiteľom DPH?

M.Z.M. Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.Z.M. Trade s.r.o. sídli?

M.Z.M. Trade s.r.o. má sídlo na adrese Staškov 539, Staškov, 023 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026