Shigenobu - winter wear s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50862294
DIČ: 2120509336
Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/197173/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Finančný lízing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Števove od 6. 2. 2026
    konateľ
  • Shigenobu Trading, s.r.o. od 21. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Shigenobu - winter wear s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 559 € a tržby jej klesli o 4 % na 184,3 tis. €.

184,3 tis. €
Tržby
559 €
Zisk
164,2 tis. €
Aktíva
27,5 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 10,1 tis., 2023 339, 2024 1,1 tis., 2025 55920213,7 tis.202210,1 tis.202333920241,1 tis.2025559
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 159,6 tis., 2022 146,2 tis., 2023 136,8 tis., 2024 192,0 tis., 2025 184,3 tis.2021159,6 tis.2022146,2 tis.2023136,8 tis.2024192,0 tis.2025184,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,3 tis. € 559 €
2024 192,0 tis. € 1,1 tis. €
2023 136,8 tis. € 339 €
2022 146,2 tis. € 10,1 tis. €
2021 159,6 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,5 tis. €
  • Záväzky136,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Shigenobu - winter wear s. r. o. v konkurze?

Shigenobu - winter wear s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Shigenobu - winter wear s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Shigenobu - winter wear s. r. o. tržby 184,3 tis. €.

Je firma Shigenobu - winter wear s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Shigenobu - winter wear s. r. o. dosiahla zisk 559 €.

Kde firma Shigenobu - winter wear s. r. o. sídli?

Shigenobu - winter wear s. r. o. má sídlo na adrese Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026