Pivo SALUS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50859170
DIČ: 2120501053
IČ DPH: SK2120501053
Tatranská Lomnica 14165, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14165, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 29. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/34532/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Sálus od 29. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Slávka Gadušová od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Pivo SALUS s.r.o. v roku 2021 zvýšila zisk o 412 % na 10,9 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 213,1 tis. €.

213,1 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
78,5 tis. €
Aktíva
22,0 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 −16,5 tis., 2018 −10,2 tis., 2019 3,9 tis., 2020 2,1 tis., 2021 10,9 tis.2017−16,5 tis.2018−10,2 tis.20193,9 tis.20202,1 tis.202110,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 4,5 tis., 2018 48,4 tis., 2019 104,2 tis., 2020 164,6 tis., 2021 213,1 tis.20174,5 tis.201848,4 tis.2019104,2 tis.2020164,6 tis.2021213,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 213,1 tis. € 10,9 tis. €
2020 164,6 tis. € 2,1 tis. €
2019 104,2 tis. € 3,9 tis. €
2018 48,4 tis. € -10,2 tis. €
2017 4,5 tis. € -16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie22,0 tis. €
  • Záväzky56,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pivo SALUS s.r.o. v konkurze?

Pivo SALUS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pivo SALUS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Pivo SALUS s.r.o. tržby 213,1 tis. €.

Je firma Pivo SALUS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Pivo SALUS s.r.o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je Pivo SALUS s.r.o. platiteľom DPH?

Pivo SALUS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pivo SALUS s.r.o. sídli?

Pivo SALUS s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14165, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026