JV Investment, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50848615
DIČ: 2120499183
IČ DPH: SK2120499183
Donovaly 161/13, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Donovaly 161/13, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31912/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Valachová od 2. 10. 2025
    konateľ
  • Jakub Valach od 27. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Control Finance s.r.o. od 23. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JV Investment, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 136 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 43,4 tis. €.

43,4 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
93,7 tis. €
Aktíva
30,9 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,9 tis., 2022 19,0 tis., 2023 10,9 tis., 2024 574, 2025 1,4 tis.2021−3,9 tis.202219,0 tis.202310,9 tis.202457420251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,9 tis., 2022 66,2 tis., 2023 41,8 tis., 2024 38,7 tis., 2025 43,4 tis.202115,9 tis.202266,2 tis.202341,8 tis.202438,7 tis.202543,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,4 tis. € 1,4 tis. €
2024 38,7 tis. € 574 €
2023 41,8 tis. € 10,9 tis. €
2022 66,2 tis. € 19,0 tis. €
2021 15,9 tis. € -3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,9 tis. €
  • Záväzky62,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JV Investment, s.r.o. v konkurze?

JV Investment, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JV Investment, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JV Investment, s.r.o. tržby 43,4 tis. €.

Je firma JV Investment, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JV Investment, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je JV Investment, s.r.o. platiteľom DPH?

JV Investment, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JV Investment, s.r.o. sídli?

JV Investment, s.r.o. má sídlo na adrese Donovaly 161/13, Banská Bystrica, 976 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026