M-TROCKENBAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50845691
DIČ: 2120500635
IČ DPH: SK2120500635
Stará Vajnorská 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 13. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/118986/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Semra Porovic od 1. 3. 2023
    konateľ
  • Milan Mišković od 18. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-TROCKENBAU s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 48 € a tržby jej klesli o 45 % na 62,4 tis. €.

62,4 tis. €
Tržby
48 €
Zisk
40,3 tis. €
Aktíva
11,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 1,2 tis., 2023 160, 2024 132, 2025 4820213,7 tis.20221,2 tis.20231602024132202548
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,1 tis., 2022 16,9 tis., 2023 57,0 tis., 2024 112,7 tis., 2025 62,4 tis.202127,1 tis.202216,9 tis.202357,0 tis.2024112,7 tis.202562,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,4 tis. € 48 €
2024 112,7 tis. € 132 €
2023 57,0 tis. € 160 €
2022 16,9 tis. € 1,2 tis. €
2021 27,1 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,7 tis. €
  • Záväzky28,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-TROCKENBAU s. r. o. v konkurze?

M-TROCKENBAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-TROCKENBAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-TROCKENBAU s. r. o. tržby 62,4 tis. €.

Je firma M-TROCKENBAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-TROCKENBAU s. r. o. dosiahla zisk 48 €.

Je M-TROCKENBAU s. r. o. platiteľom DPH?

M-TROCKENBAU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-TROCKENBAU s. r. o. sídli?

M-TROCKENBAU s. r. o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026