Grohe Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50842277
DIČ: 2120514539
IČ DPH: SK2120514539
Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 20. 4. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/119099/B
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; prenájom nehnuteľností bez poskytovania doplnkových služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Bryson od 17. 10. 2023
    konateľ
  • Jan Raszka od 14. 1. 2020
    konateľ
  • Michael Welker od 17. 10. 2023
    konateľ
  • Grohe AG od 24. 3. 2026
    spoločník
  • Grohe International GmbH od 24. 3. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Grohe Slovakia s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 41 % na 38,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 570,1 tis. €.

570,1 tis. €
Tržby
38,6 tis. €
Zisk
570,7 tis. €
Celkové výnosy
340,5 tis. €
Aktíva
163,7 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
66,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 44,8 tis., 2023 42,8 tis., 2024 −2,2 tis., 2025 65,6 tis., 2026 38,6 tis.202244,8 tis.202342,8 tis.2024−2,2 tis.202565,6 tis.202638,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 581,0 tis., 2023 619,4 tis., 2024 473,1 tis., 2025 574,4 tis., 2026 570,1 tis.2022581,0 tis.2023619,4 tis.2024473,1 tis.2025574,4 tis.2026570,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 576,5 tis., 2026 570,7 tis.2022–2023–2024–2025576,5 tis.2026570,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 19,8 tis., 2026 15,6 tis.2022–2023–2024–202519,8 tis.202615,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 570,1 tis. € 38,6 tis. €
2025 574,4 tis. € 65,6 tis. €
2024 473,1 tis. € -2,2 tis. €
2023 619,4 tis. € 42,8 tis. €
2022 581,0 tis. € 44,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok120,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky33,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,4 tis. €
  • Finančné účty98,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov119,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,6 tis. €
  • Rezervy144,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Grohe Slovakia s.r.o. v konkurze?

Grohe Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Grohe Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Grohe Slovakia s.r.o. tržby 570,1 tis. €.

Je firma Grohe Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Grohe Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 38,6 tis. €.

Je Grohe Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Grohe Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Grohe Slovakia s.r.o. sídli?

Grohe Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026