WM Invest SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50841581
DIČ: 2120493023
IČ DPH: SK2120493023
Nevädzová 6E, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nevädzová 6E, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 5. 4. 2017
Základné imanie: 145,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2017
Spisová značka: Sro/118751/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WM Invest SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 110 % na 14,1 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 47,2 tis. €.

47,2 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
182,9 tis. €
Aktíva
177,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,5 tis., 2022 −56,3 tis., 2023 10,0 tis., 2024 6,7 tis., 2025 14,1 tis.202112,5 tis.2022−56,3 tis.202310,0 tis.20246,7 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,3 tis., 2022 113,9 tis., 2023 51,5 tis., 2024 46,4 tis., 2025 47,2 tis.2021109,3 tis.2022113,9 tis.202351,5 tis.202446,4 tis.202547,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,2 tis. € 14,1 tis. €
2024 46,4 tis. € 6,7 tis. €
2023 51,5 tis. € 10,0 tis. €
2022 113,9 tis. € -56,3 tis. €
2021 109,3 tis. € 12,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie177,3 tis. €
  • Záväzky5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WM Invest SK, s. r. o. v konkurze?

WM Invest SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WM Invest SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WM Invest SK, s. r. o. tržby 47,2 tis. €.

Je firma WM Invest SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WM Invest SK, s. r. o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je WM Invest SK, s. r. o. platiteľom DPH?

WM Invest SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WM Invest SK, s. r. o. sídli?

WM Invest SK, s. r. o. má sídlo na adrese Nevädzová 6E, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026