METALMONTAGGI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50813765
DIČ: 2120501130
IČ DPH: SK2120501130
Gorkého 205/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 205/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 5. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 2. 2022
Spisová značka: Sro/118764/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alfio Mascali od 5. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Francesco Mascali od 11. 10. 2025
    spoločník
  • Andrea Cianti od 18. 4. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALMONTAGGI s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,6 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 22,8 tis. €.

22,8 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Strata
64,9 tis. €
Aktíva
48,5 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 14,6 tis., 2023 10,9 tis., 2024 15,8 tis., 2025 −5,6 tis.20211,9 tis.202214,6 tis.202310,9 tis.202415,8 tis.2025−5,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,3 tis., 2022 26,5 tis., 2023 21,8 tis., 2024 40,2 tis., 2025 22,8 tis.202110,3 tis.202226,5 tis.202321,8 tis.202440,2 tis.202522,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,8 tis. € -5,6 tis. €
2024 40,2 tis. € 15,8 tis. €
2023 21,8 tis. € 10,9 tis. €
2022 26,5 tis. € 14,6 tis. €
2021 10,3 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,5 tis. €
  • Záväzky16,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALMONTAGGI s. r. o. v konkurze?

METALMONTAGGI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALMONTAGGI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALMONTAGGI s. r. o. tržby 22,8 tis. €.

Je firma METALMONTAGGI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALMONTAGGI s. r. o. vykázala stratu 5,6 tis. €.

Je METALMONTAGGI s. r. o. platiteľom DPH?

METALMONTAGGI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METALMONTAGGI s. r. o. sídli?

METALMONTAGGI s. r. o. má sídlo na adrese Gorkého 205/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026