InTec Agro Trials Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50813161
DIČ: 2120505442
IČ DPH: SK2120505442
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 4. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/118696/B
Predmet podnikania (výber): Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Aplikácia prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Kolník od 4. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 165,9 tis. €.

165,9 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
155,7 tis. €
Aktíva
78,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 9,0 tis., 2023 28,7 tis., 2024 12,1 tis., 2025 4,2 tis.202114,2 tis.20229,0 tis.202328,7 tis.202412,1 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 168,4 tis., 2022 226,9 tis., 2023 245,2 tis., 2024 204,1 tis., 2025 165,9 tis.2021168,4 tis.2022226,9 tis.2023245,2 tis.2024204,1 tis.2025165,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 165,9 tis. € 4,2 tis. €
2024 204,1 tis. € 12,1 tis. €
2023 245,2 tis. € 28,7 tis. €
2022 226,9 tis. € 9,0 tis. €
2021 168,4 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie78,5 tis. €
  • Záväzky77,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. v konkurze?

InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. tržby 165,9 tis. €.

Je firma InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. sídli?

InTec Agro Trials Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026