MATAYA.SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50805371
DIČ: 2120493397
IČ DPH: SK2120493397
M. R. Štefánika 34, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 34, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/67474/L
Predmet podnikania (výber): Predaj pyrotechnických výrobkov kategórie F2, kategórie F3, kategórie T1 a kategórie P1; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Urdáková od 28. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MATAYA.SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 107 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 44,0 tis. €.

44,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
22,2 tis. €
Aktíva
19,9 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 932, 2023 2,4 tis., 2024 1,6 tis., 2025 3,4 tis.20215,2 tis.202293220232,4 tis.20241,6 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,7 tis., 2022 42,6 tis., 2023 49,4 tis., 2024 41,2 tis., 2025 44,0 tis.202153,7 tis.202242,6 tis.202349,4 tis.202441,2 tis.202544,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,0 tis. € 3,4 tis. €
2024 41,2 tis. € 1,6 tis. €
2023 49,4 tis. € 2,4 tis. €
2022 42,6 tis. € 932 €
2021 53,7 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,9 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MATAYA.SK s.r.o. v konkurze?

MATAYA.SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MATAYA.SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MATAYA.SK s.r.o. tržby 44,0 tis. €.

Je firma MATAYA.SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MATAYA.SK s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je MATAYA.SK s.r.o. platiteľom DPH?

MATAYA.SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MATAYA.SK s.r.o. sídli?

MATAYA.SK s.r.o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 34, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026