Tri-Wall Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50803310
DIČ: 2120480560
IČ DPH: SK2120480560
J. Psotného č. 1915, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Psotného č. 1915, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba papiera a papierových výrobkov 17.21
Dátum vzniku: 29. 3. 2017
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2017
Spisová značka: Sro/34505/R
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Rosina od 29. 3. 2017
    konateľ
  • TRI-WALL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA (TRI-WALL POLSKA Sp.z o.o.) od 10. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tri-Wall Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 14,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
30,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91,9 tis., 2022 355,8 tis., 2023 577,8 tis., 2024 166,0 tis., 2025 14,1 tis.202191,9 tis.2022355,8 tis.2023577,8 tis.2024166,0 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,8 mil., 2024 3,0 mil., 2025 3,1 mil.20211,4 mil.20223,0 mil.20233,8 mil.20243,0 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 14,1 tis. €
2024 3,0 mil. € 166,0 tis. €
2023 3,8 mil. € 577,8 tis. €
2022 3,0 mil. € 355,8 tis. €
2021 1,4 mil. € 91,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok12,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok528,1 tis. €
  • Zásoby258,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky550,0 tis. €
  • Finančné účty441,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Rezervy30,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky378,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tri-Wall Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Tri-Wall Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tri-Wall Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tri-Wall Slovakia, s.r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma Tri-Wall Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tri-Wall Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je Tri-Wall Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Tri-Wall Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tri-Wall Slovakia, s.r.o. sídli?

Tri-Wall Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese J. Psotného č. 1915, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026