CERATIZIT Slovenská republika s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50792521
DIČ: 2120475830
IČ DPH: SK2120475830
Vilová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vilová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 23. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 10. 2017
Spisová značka: Sro/118448/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Úlovec od 7. 2. 2025
    konateľ
  • Ramiro Bengochea od 7. 2. 2025
    konateľ
  • CERATIZIT Česká republika s.r.o. od 11. 8. 2022
    spoločník
  • Antonín Holub od 17. 4. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 46 % na 94,0 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
94,0 tis. €
Zisk
4,4 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 355,1 tis., 2023 444,9 tis., 2024 302,8 tis., 2025 64,4 tis., 2026 94,0 tis.2022355,1 tis.2023444,9 tis.2024302,8 tis.202564,4 tis.202694,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 3,8 mil., 2023 4,7 mil., 2024 4,9 mil., 2025 4,2 mil., 2026 4,3 mil.20223,8 mil.20234,7 mil.20244,9 mil.20254,2 mil.20264,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 4,3 mil., 2026 4,4 mil.2022–2023–2024–20254,3 mil.20264,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 25,7 tis., 2026 32,6 tis.2022–2023–2024–202525,7 tis.202632,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 4,3 mil. € 94,0 tis. €
2025 4,2 mil. € 64,4 tis. €
2024 4,9 mil. € 302,8 tis. €
2023 4,7 mil. € 444,9 tis. €
2022 3,8 mil. € 355,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,0 tis. €
  • Zásoby674,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky54,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky640,6 tis. €
  • Finančné účty292,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie20 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie94,0 tis. €
  • Rezervy29,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky468,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. v konkurze?

CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. tržby 4,3 mil. €.

Je firma CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. dosiahla zisk 94,0 tis. €.

Je CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. platiteľom DPH?

CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. sídli?

CERATIZIT Slovenská republika s.r.o. má sídlo na adrese Vilová 2, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026