Load Control International SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50783149
DIČ: 2120476116
IČ DPH: SK2120476116
Letisko Košice, Košice IV

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letisko Košice, Košice IV Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.23
Dátum vzniku: 17. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2017
Spisová značka: Sro/41058/V
Predmet podnikania (výber): počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dipl. Ing. Susanne Ebm od 17. 3. 2017
    konateľ
  • Roland Vágó-Wind od 23. 1. 2024
    konateľ
  • Flughafen Wien Aktiengesellschaft od 22. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Load Control International SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 309 % na 147,7 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
147,7 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
482,1 tis. €
Aktíva
263,1 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
77,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,7 tis., 2022 34,0 tis., 2023 63,2 tis., 2024 36,1 tis., 2025 147,7 tis.202111,7 tis.202234,0 tis.202363,2 tis.202436,1 tis.2025147,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 536,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,1 mil.2021536,4 tis.20221,1 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 147,7 tis. €
2024 1,8 mil. € 36,1 tis. €
2023 1,7 mil. € 63,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 34,0 tis. €
2021 536,4 tis. € 11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky183,3 tis. €
  • Finančné účty296,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov109,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie147,7 tis. €
  • Rezervy12,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky194,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Load Control International SK s. r. o. v konkurze?

Load Control International SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Load Control International SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Load Control International SK s. r. o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma Load Control International SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Load Control International SK s. r. o. dosiahla zisk 147,7 tis. €.

Je Load Control International SK s. r. o. platiteľom DPH?

Load Control International SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Load Control International SK s. r. o. sídli?

Load Control International SK s. r. o. má sídlo na adrese Letisko Košice, Košice IV, 041 75.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026