PREMIER CLUB s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50773488
DIČ: 2120474323
IČ DPH: SK2120474323
Mostná 221/18, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostná 221/18, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 23. 3. 2017
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2018
Spisová značka: Sro/42890/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Šatura od 23. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Ján Baláži od 23. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREMIER CLUB s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,1 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 111,0 tis. €.

111,0 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Strata
30,2 tis. €
Aktíva
1,9 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 3,8 tis., 2023 18,7 tis., 2024 1,3 tis., 2025 −10,1 tis.20211,0 tis.20223,8 tis.202318,7 tis.20241,3 tis.2025−10,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,8 tis., 2022 104,5 tis., 2023 135,4 tis., 2024 121,0 tis., 2025 111,0 tis.202165,8 tis.2022104,5 tis.2023135,4 tis.2024121,0 tis.2025111,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,0 tis. € -10,1 tis. €
2024 121,0 tis. € 1,3 tis. €
2023 135,4 tis. € 18,7 tis. €
2022 104,5 tis. € 3,8 tis. €
2021 65,8 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,9 tis. €
  • Záväzky28,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREMIER CLUB s.r.o. v konkurze?

PREMIER CLUB s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREMIER CLUB s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREMIER CLUB s.r.o. tržby 111,0 tis. €.

Je firma PREMIER CLUB s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREMIER CLUB s.r.o. vykázala stratu 10,1 tis. €.

Je PREMIER CLUB s.r.o. platiteľom DPH?

PREMIER CLUB s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREMIER CLUB s.r.o. sídli?

PREMIER CLUB s.r.o. má sídlo na adrese Mostná 221/18, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026