Compliance Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50739964
DIČ: 2120456382
IČ DPH: SK2120456382
Tramínová 3, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tramínová 3, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/117673/B
Predmet podnikania (výber): spracovanie a úprava čaju a kávy; výroba nápojov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Vrzgulová Trenčanová od 12. 7. 2017
    konateľ
  • Mgr. Martin Vrzgula od 23. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Compliance Consulting, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 36,0 tis. €.

36,0 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
39,6 tis. €
Aktíva
30,5 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −862, 2022 3,4 tis., 2023 960, 2024 −1,2 tis., 2025 3,7 tis.2021−86220223,4 tis.20239602024−1,2 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,8 tis., 2022 40,7 tis., 2023 42,9 tis., 2024 49,7 tis., 2025 36,0 tis.202133,8 tis.202240,7 tis.202342,9 tis.202449,7 tis.202536,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,0 tis. € 3,7 tis. €
2024 49,7 tis. € -1,2 tis. €
2023 42,9 tis. € 960 €
2022 40,7 tis. € 3,4 tis. €
2021 33,8 tis. € -862 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,5 tis. €
  • Záväzky9,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Compliance Consulting, s. r. o. v konkurze?

Compliance Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Compliance Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Compliance Consulting, s. r. o. tržby 36,0 tis. €.

Je firma Compliance Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Compliance Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je Compliance Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

Compliance Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Compliance Consulting, s. r. o. sídli?

Compliance Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Tramínová 3, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026