POLLUX STEEL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50727524
DIČ: 2120438353
IČ DPH: SK2120438353
Kynceľovská cesta 1021/18B, Kynceľová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kynceľovská cesta 1021/18B, Kynceľová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 17. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 2. 2017
Spisová značka: Sro/31395/S
Predmet podnikania (výber): Opravy vyhradených technických zariadení zdvíhacích; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Liptáková od 6. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Róbert Ondriš od 17. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POLLUX STEEL, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 94 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 323,9 tis. €.

323,9 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
345,6 tis. €
Celkové výnosy
139,2 tis. €
Aktíva
47,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 12,0 tis., 2023 4,3 tis., 2024 1,7 tis., 2025 3,3 tis.20211,3 tis.202212,0 tis.20234,3 tis.20241,7 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 298,0 tis., 2022 390,9 tis., 2023 315,9 tis., 2024 343,2 tis., 2025 323,9 tis.2021298,0 tis.2022390,9 tis.2023315,9 tis.2024343,2 tis.2025323,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 323,9 tis. € 3,3 tis. €
2024 343,2 tis. € 1,7 tis. €
2023 315,9 tis. € 4,3 tis. €
2022 390,9 tis. € 12,0 tis. €
2021 298,0 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,2 tis. €
  • Zásoby10,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky410 €
  • Krátkodobé pohľadávky48,6 tis. €
  • Finančné účty64,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POLLUX STEEL, s. r. o. v konkurze?

POLLUX STEEL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POLLUX STEEL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POLLUX STEEL, s. r. o. tržby 323,9 tis. €.

Je firma POLLUX STEEL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POLLUX STEEL, s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je POLLUX STEEL, s. r. o. platiteľom DPH?

POLLUX STEEL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POLLUX STEEL, s. r. o. sídli?

POLLUX STEEL, s. r. o. má sídlo na adrese Kynceľovská cesta 1021/18B, Kynceľová, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026