VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50726854
DIČ: 2120434272
IČ DPH: SK2120434272
Pri Rajčianke 2897/37, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Rajčianke 2897/37, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 10. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 2. 2017
Spisová značka: Sro/67141/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Dolinajec od 2. 9. 2025
    konateľspoločník
  • Tomáš Vržďak od 10. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 76 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
495,1 tis. €
Aktíva
49,6 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,2 tis., 2022 48,3 tis., 2023 68,0 tis., 2024 35,5 tis., 2025 8,6 tis.202150,2 tis.202248,3 tis.202368,0 tis.202435,5 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.20211,1 mil.20221,3 mil.20231,6 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 8,6 tis. €
2024 1,4 mil. € 35,5 tis. €
2023 1,6 mil. € 68,0 tis. €
2022 1,3 mil. € 48,3 tis. €
2021 1,1 mil. € 50,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok67,0 tis. €
  • Zásoby228,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky192,3 tis. €
  • Finančné účty7,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,6 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky968 €
  • Krátkodobé záväzky401,4 tis. €
  • Bankové úvery38,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. v konkurze?

VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. platiteľom DPH?

VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. sídli?

VRŽĎAK kúrenie, voda, plyn s.r.o. má sídlo na adrese Pri Rajčianke 2897/37, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026