MONTKONT SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50726471
DIČ: 2120475291
Antona Bernoláka 51, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Antona Bernoláka 51, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 22. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/67446/L
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Muráň od 22. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Maroš Muráň od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTKONT SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 15,9 tis. €.

15,9 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
35,0 tis. €
Aktíva
34,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 12,9 tis., 2023 7,3 tis., 2024 1,8 tis., 2025 3,4 tis.20213,1 tis.202212,9 tis.20237,3 tis.20241,8 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,1 tis., 2022 90,7 tis., 2023 140,0 tis., 2024 32,4 tis., 2025 15,9 tis.2021106,1 tis.202290,7 tis.2023140,0 tis.202432,4 tis.202515,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,9 tis. € 3,4 tis. €
2024 32,4 tis. € 1,8 tis. €
2023 140,0 tis. € 7,3 tis. €
2022 90,7 tis. € 12,9 tis. €
2021 106,1 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,5 tis. €
  • Záväzky566 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTKONT SK s.r.o. v konkurze?

MONTKONT SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTKONT SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTKONT SK s.r.o. tržby 15,9 tis. €.

Je firma MONTKONT SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTKONT SK s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Kde firma MONTKONT SK s.r.o. sídli?

MONTKONT SK s.r.o. má sídlo na adrese Antona Bernoláka 51, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026