HRAVO a ZDRAVO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50714244
DIČ: 2120432468
IČ DPH: SK2120432468
Požiarnická 90, Porúbka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Požiarnická 90, Porúbka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.89
Dátum vzniku: 9. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 3. 2017
Spisová značka: Sro/67123/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Skupeňová od 9. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HRAVO a ZDRAVO s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 41,5 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 287,0 tis. €.

287,0 tis. €
Tržby
41,5 tis. €
Strata
290,1 tis. €
Celkové výnosy
134,1 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 854, 2022 909, 2023 10,1 tis., 2024 215, 2025 −41,5 tis.20218542022909202310,1 tis.20242152025−41,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 299,9 tis., 2022 407,5 tis., 2023 399,8 tis., 2024 393,3 tis., 2025 287,0 tis.2021299,9 tis.2022407,5 tis.2023399,8 tis.2024393,3 tis.2025287,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,0 tis. € -41,5 tis. €
2024 393,3 tis. € 215 €
2023 399,8 tis. € 10,1 tis. €
2022 407,5 tis. € 909 €
2021 299,9 tis. € 854 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,6 tis. €
  • Zásoby31,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,5 tis. €
  • Finančné účty66,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov51,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-41,5 tis. €
  • Rezervy250 €
  • Dlhodobé záväzky16,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,9 tis. €
  • Bankové úvery87,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HRAVO a ZDRAVO s.r.o. v konkurze?

HRAVO a ZDRAVO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HRAVO a ZDRAVO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HRAVO a ZDRAVO s.r.o. tržby 287,0 tis. €.

Je firma HRAVO a ZDRAVO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HRAVO a ZDRAVO s.r.o. vykázala stratu 41,5 tis. €.

Je HRAVO a ZDRAVO s.r.o. platiteľom DPH?

HRAVO a ZDRAVO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HRAVO a ZDRAVO s.r.o. sídli?

HRAVO a ZDRAVO s.r.o. má sídlo na adrese Požiarnická 90, Porúbka, 013 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026