FC ENERGY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50710354
DIČ: 2120447593
IČ DPH: SK2120447593
Vyškovce nad Ipľom 253, Vyškovce nad Ipľom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyškovce nad Ipľom 253, Vyškovce nad Ipľom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 16. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2017
Spisová značka: Sro/42580/N
Predmet podnikania (výber): opravy vyhradených technických zariadení - tlakových; výkon činnosti stavbyvedúceho; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferdinand Csala od 16. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FC ENERGY s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 48 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 184,0 tis. €.

184,0 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Strata
103,9 tis. €
Aktíva
14,8 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,7 tis., 2022 −19,7 tis., 2023 −18,6 tis., 2024 −35,8 tis., 2025 −18,7 tis.202111,7 tis.2022−19,7 tis.2023−18,6 tis.2024−35,8 tis.2025−18,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 407,7 tis., 2022 231,8 tis., 2023 305,5 tis., 2024 171,2 tis., 2025 184,0 tis.2021407,7 tis.2022231,8 tis.2023305,5 tis.2024171,2 tis.2025184,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,0 tis. € -18,7 tis. €
2024 171,2 tis. € -35,8 tis. €
2023 305,5 tis. € -18,6 tis. €
2022 231,8 tis. € -19,7 tis. €
2021 407,7 tis. € 11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,8 tis. €
  • Záväzky89,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FC ENERGY s.r.o. v konkurze?

FC ENERGY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FC ENERGY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FC ENERGY s.r.o. tržby 184,0 tis. €.

Je firma FC ENERGY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FC ENERGY s.r.o. vykázala stratu 18,7 tis. €.

Je FC ENERGY s.r.o. platiteľom DPH?

FC ENERGY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FC ENERGY s.r.o. sídli?

FC ENERGY s.r.o. má sídlo na adrese Vyškovce nad Ipľom 253, Vyškovce nad Ipľom, 935 77.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026