Foodlovers s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50704541
DIČ: 2120452994
IČ DPH: SK2120452994
Hurbanova 21, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 21, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 24. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 5. 2018
Spisová značka: Sro/31478/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Weiss od 24. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Martin Jančo od 26. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Pavol Bugáň od 26. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Foodlovers s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 46 % na 25,0 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 981,3 tis. €.

981,3 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
981,3 tis. €
Celkové výnosy
239,7 tis. €
Aktíva
107,2 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 2,0 tis., 2023 14,4 tis., 2024 17,2 tis., 2025 25,0 tis.20212,5 tis.20222,0 tis.202314,4 tis.202417,2 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 387,3 tis., 2022 612,7 tis., 2023 721,4 tis., 2024 861,8 tis., 2025 981,3 tis.2021387,3 tis.2022612,7 tis.2023721,4 tis.2024861,8 tis.2025981,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 981,3 tis. € 25,0 tis. €
2024 861,8 tis. € 17,2 tis. €
2023 721,4 tis. € 14,4 tis. €
2022 612,7 tis. € 2,0 tis. €
2021 387,3 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok125,4 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,0 tis. €
  • Finančné účty51,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy39,7 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,0 tis. €
  • Rezervy33,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,6 tis. €
  • Bankové úvery46,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Foodlovers s.r.o. v konkurze?

Foodlovers s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Foodlovers s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Foodlovers s.r.o. tržby 981,3 tis. €.

Je firma Foodlovers s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Foodlovers s.r.o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je Foodlovers s.r.o. platiteľom DPH?

Foodlovers s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Foodlovers s.r.o. sídli?

Foodlovers s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 21, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026