Star Trade International, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50700286
DIČ: 2120448935
Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/129561/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Štefanička od 16. 10. 2020
    konateľ
  • Samuel Pokorný od 20. 12. 2017
    konateľ
  • 950 s.r.o. od 11. 12. 2020
    spoločník
  • Appticore, s. r. o. od 11. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Star Trade International, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 229 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 813 % na 46,1 tis. €.

46,1 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
28,1 tis. €
Aktíva
21,3 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 644, 2023 859, 2024 1,8 tis., 2025 6,0 tis.20211,1 tis.2022644202385920241,8 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,7 tis., 2022 22,8 tis., 2023 17,3 tis., 2024 5,1 tis., 2025 46,1 tis.202117,7 tis.202222,8 tis.202317,3 tis.20245,1 tis.202546,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,1 tis. € 6,0 tis. €
2024 5,1 tis. € 1,8 tis. €
2023 17,3 tis. € 859 €
2022 22,8 tis. € 644 €
2021 17,7 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,3 tis. €
  • Záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Star Trade International, s. r. o. v konkurze?

Star Trade International, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Star Trade International, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Star Trade International, s. r. o. tržby 46,1 tis. €.

Je firma Star Trade International, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Star Trade International, s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Kde firma Star Trade International, s. r. o. sídli?

Star Trade International, s. r. o. má sídlo na adrese Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026