LEGNEX SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50699393
DIČ: 2120465017
IČ DPH: SK2120465017
Budimír 7,, Budimír

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budimír 7,, Budimír Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 8. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 4. 2017
Spisová značka: Sro/40973/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petr Jelínek od 11. 9. 2020
    konateľspoločník
  • LEGNEX spol. s. r. o. od 9. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 699 € a tržby jej klesli o 21 % na 456,5 tis. €.

456,5 tis. €
Tržby
699 €
Zisk
456,5 tis. €
Celkové výnosy
68,8 tis. €
Aktíva
51,1 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,8 tis., 2022 21,3 tis., 2023 13,3 tis., 2024 1,1 tis., 2025 699202131,8 tis.202221,3 tis.202313,3 tis.20241,1 tis.2025699
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 571,2 tis., 2022 606,6 tis., 2023 610,2 tis., 2024 577,9 tis., 2025 456,5 tis.2021571,2 tis.2022606,6 tis.2023610,2 tis.2024577,9 tis.2025456,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 456,5 tis. € 699 €
2024 577,9 tis. € 1,1 tis. €
2023 610,2 tis. € 13,3 tis. €
2022 606,6 tis. € 21,3 tis. €
2021 571,2 tis. € 31,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky15,4 tis. €
  • Finančné účty53,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie699 €
  • Rezervy498 €
  • Krátkodobé záväzky17,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. tržby 456,5 tis. €.

Je firma LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 699 €.

Je LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. sídli?

LEGNEX SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Budimír 7,, Budimír, 044 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026