NAŠA RADOSŤ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50696955
DIČ: 2120422502
IČ DPH: SK2120422502
Malé Leváre 145, Malé Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malé Leváre 145, Malé Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 28. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/116947/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Kello od 28. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Katarína Kellová od 9. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAŠA RADOSŤ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 58 % na 83,3 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 150,7 tis. €.

150,7 tis. €
Tržby
83,3 tis. €
Zisk
157,8 tis. €
Celkové výnosy
253,5 tis. €
Aktíva
230,6 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
82,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,2 tis., 2022 2,6 tis., 2023 25,2 tis., 2024 52,5 tis., 2025 83,3 tis.2021−7,2 tis.20222,6 tis.202325,2 tis.202452,5 tis.202583,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,8 tis., 2022 45,4 tis., 2023 67,1 tis., 2024 161,9 tis., 2025 150,7 tis.202130,8 tis.202245,4 tis.202367,1 tis.2024161,9 tis.2025150,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 150,7 tis. € 83,3 tis. €
2024 161,9 tis. € 52,5 tis. €
2023 67,1 tis. € 25,2 tis. €
2022 45,4 tis. € 2,6 tis. €
2021 30,8 tis. € -7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky193,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,1 tis. €
  • Finančné účty18,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov141,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,4 tis. €
  • Bankové úvery259 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAŠA RADOSŤ s.r.o. v konkurze?

NAŠA RADOSŤ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAŠA RADOSŤ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAŠA RADOSŤ s.r.o. tržby 150,7 tis. €.

Je firma NAŠA RADOSŤ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAŠA RADOSŤ s.r.o. dosiahla zisk 83,3 tis. €.

Je NAŠA RADOSŤ s.r.o. platiteľom DPH?

NAŠA RADOSŤ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAŠA RADOSŤ s.r.o. sídli?

NAŠA RADOSŤ s.r.o. má sídlo na adrese Malé Leváre 145, Malé Leváre, 908 74.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026