Slovakiapharm SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50686739
DIČ: 2120426825
IČ DPH: SK2120426825
Kellerova 8, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kellerova 8, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 1. 2017
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 2. 2017
Spisová značka: Sro/33974/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Dávid Leško od 31. 1. 2017
    konateľspoločník
  • PharmDr. Peter Lojko od 31. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovakiapharm SK, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 71 % na 35,2 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 640,6 tis. €.

640,6 tis. €
Tržby
35,2 tis. €
Strata
644,5 tis. €
Celkové výnosy
416,2 tis. €
Aktíva
38,0 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
4,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,6 tis., 2022 5,8 tis., 2023 886, 2024 −123,1 tis., 2025 −35,2 tis.202160,6 tis.20225,8 tis.20238862024−123,1 tis.2025−35,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 316,8 tis., 2022 230,7 tis., 2023 285,8 tis., 2024 455,7 tis., 2025 640,6 tis.2021316,8 tis.2022230,7 tis.2023285,8 tis.2024455,7 tis.2025640,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 640,6 tis. € -35,2 tis. €
2024 455,7 tis. € -123,1 tis. €
2023 285,8 tis. € 886 €
2022 230,7 tis. € 5,8 tis. €
2021 316,8 tis. € 60,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,8 tis. €
  • Zásoby283,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,3 tis. €
  • Finančné účty14,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie614 €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-35,2 tis. €
  • Rezervy187 €
  • Dlhodobé záväzky218,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovakiapharm SK, s. r. o. v konkurze?

Slovakiapharm SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovakiapharm SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovakiapharm SK, s. r. o. tržby 640,6 tis. €.

Je firma Slovakiapharm SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovakiapharm SK, s. r. o. vykázala stratu 35,2 tis. €.

Je Slovakiapharm SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Slovakiapharm SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovakiapharm SK, s. r. o. sídli?

Slovakiapharm SK, s. r. o. má sídlo na adrese Kellerova 8, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026