PAX - Košice s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50681869
DIČ: 2120448814
IČ DPH: SK2120448814
Rastislavova 83/A, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 83/A, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.03
Dátum vzniku: 7. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2018
Spisová značka: Sro/40726/V
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Bezák od 24. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAX - Košice s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 128,0 tis. € a tržby jej ostali na 446,4 tis. €.

446,4 tis. €
Tržby
128,0 tis. €
Zisk
446,7 tis. €
Celkové výnosy
472,0 tis. €
Aktíva
432,5 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
70,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 102,4 tis., 2022 49,5 tis., 2023 43,4 tis., 2024 63,9 tis., 2025 128,0 tis.2021102,4 tis.202249,5 tis.202343,4 tis.202463,9 tis.2025128,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 371,0 tis., 2022 313,7 tis., 2023 343,4 tis., 2024 445,5 tis., 2025 446,4 tis.2021371,0 tis.2022313,7 tis.2023343,4 tis.2024445,5 tis.2025446,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 446,4 tis. € 128,0 tis. €
2024 445,5 tis. € 63,9 tis. €
2023 343,4 tis. € 43,4 tis. €
2022 313,7 tis. € 49,5 tis. €
2021 371,0 tis. € 102,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok235,5 tis. €
  • Zásoby9,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 tis. €
  • Finančné účty222,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy299,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie128,0 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky547 €
  • Krátkodobé záväzky35,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAX - Košice s.r.o. v konkurze?

PAX - Košice s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAX - Košice s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAX - Košice s.r.o. tržby 446,4 tis. €.

Je firma PAX - Košice s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAX - Košice s.r.o. dosiahla zisk 128,0 tis. €.

Je PAX - Košice s.r.o. platiteľom DPH?

PAX - Košice s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAX - Košice s.r.o. sídli?

PAX - Košice s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 83/A, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026