ZenerMont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50675974
DIČ: 2120419444
IČ DPH: SK2120419444
Bučany 825, Bučany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bučany 825, Bučany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 24. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/39116/T
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Zaťko od 24. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZenerMont s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,4 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 48,6 tis. €.

48,6 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Strata
131,2 tis. €
Aktíva
88,4 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 14,1 tis., 2023 9,3 tis., 2024 12,8 tis., 2025 −7,4 tis.202114,2 tis.202214,1 tis.20239,3 tis.202412,8 tis.2025−7,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,0 tis., 2022 59,1 tis., 2023 67,2 tis., 2024 81,5 tis., 2025 48,6 tis.202149,0 tis.202259,1 tis.202367,2 tis.202481,5 tis.202548,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,6 tis. € -7,4 tis. €
2024 81,5 tis. € 12,8 tis. €
2023 67,2 tis. € 9,3 tis. €
2022 59,1 tis. € 14,1 tis. €
2021 49,0 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie88,4 tis. €
  • Záväzky42,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZenerMont s.r.o. v konkurze?

ZenerMont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZenerMont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZenerMont s.r.o. tržby 48,6 tis. €.

Je firma ZenerMont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZenerMont s.r.o. vykázala stratu 7,4 tis. €.

Je ZenerMont s.r.o. platiteľom DPH?

ZenerMont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZenerMont s.r.o. sídli?

ZenerMont s.r.o. má sídlo na adrese Bučany 825, Bučany, 919 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026