Aloquence, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50674137
DIČ: 2120430455
IČ DPH: SK2120430455
Martina Benku 6, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Martina Benku 6, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2017
Spisová značka: Sro/42493/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Škarba od 12. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Aloquence, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 48,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
48,9 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
701,3 tis. €
Aktíva
404,5 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,2 tis., 2022 53,7 tis., 2023 75,8 tis., 2024 72,1 tis., 2025 48,9 tis.202120,2 tis.202253,7 tis.202375,8 tis.202472,1 tis.202548,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 473,7 tis., 2022 629,7 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,2 mil.2021473,7 tis.2022629,7 tis.20231,1 mil.20241,2 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 48,9 tis. €
2024 1,2 mil. € 72,1 tis. €
2023 1,1 mil. € 75,8 tis. €
2022 629,7 tis. € 53,7 tis. €
2021 473,7 tis. € 20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok257,4 tis. €
  • Zásoby4,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,2 tis. €
  • Finančné účty364,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov350,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky287,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Aloquence, s. r. o. v konkurze?

Aloquence, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Aloquence, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Aloquence, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Aloquence, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Aloquence, s. r. o. dosiahla zisk 48,9 tis. €.

Je Aloquence, s. r. o. platiteľom DPH?

Aloquence, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Aloquence, s. r. o. sídli?

Aloquence, s. r. o. má sídlo na adrese Martina Benku 6, Vráble.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026