JA life s.r.o., r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50670891
DIČ: 2120434437
IČ DPH: SK2120434437
Pletiarska 10/A, Banská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pletiarska 10/A, Banská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 17. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2021
Spisová značka: Sro/31138/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť - pranie a žehlenie, varenie, upratovanie, starostlivosť o záhradu; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba bižutérie a suvenírov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Teren od 17. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JA life s.r.o., r. s. p. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 390,2 tis. €.

390,2 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Strata
573,6 tis. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
292,5 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
52,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,4 tis., 2022 −22,4 tis., 2023 2,0 tis., 2024 21,9 tis., 2025 −1,0 tis.2021−12,4 tis.2022−22,4 tis.20232,0 tis.202421,9 tis.2025−1,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,8 tis., 2022 182,2 tis., 2023 236,7 tis., 2024 353,1 tis., 2025 390,2 tis.202194,8 tis.2022182,2 tis.2023236,7 tis.2024353,1 tis.2025390,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 218,0 tis., 2022 321,7 tis., 2023 409,0 tis., 2024 494,1 tis., 2025 573,6 tis.2021218,0 tis.2022321,7 tis.2023409,0 tis.2024494,1 tis.2025573,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021020220202302024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 390,2 tis. € -1,0 tis. €
2024 353,1 tis. € 21,9 tis. €
2023 236,7 tis. € 2,0 tis. €
2022 182,2 tis. € -22,4 tis. €
2021 94,8 tis. € -12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby875 €
  • Dlhodobé pohľadávky370 €
  • Krátkodobé pohľadávky269,3 tis. €
  • Finančné účty94,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy306,2 tis. €
  • Fondy zo zisku130 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-17,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,0 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky111,6 tis. €
  • Bankové úvery1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JA life s.r.o., r. s. p. v konkurze?

JA life s.r.o., r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JA life s.r.o., r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JA life s.r.o., r. s. p. tržby 390,2 tis. €.

Je firma JA life s.r.o., r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JA life s.r.o., r. s. p. vykázala stratu 1,0 tis. €.

Je JA life s.r.o., r. s. p. platiteľom DPH?

JA life s.r.o., r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JA life s.r.o., r. s. p. sídli?

JA life s.r.o., r. s. p. má sídlo na adrese Pletiarska 10/A, Banská Štiavnica, 969 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026