MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50657160
DIČ: 2120423668
IČ DPH: SK2120423668
Bajkalská 22, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 22, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.20
Dátum vzniku: 26. 1. 2017
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 1. 2018
Spisová značka: Sro/116853/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 140,9 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 41,7 mil. €.

41,7 mil. €
Tržby
140,9 tis. €
Zisk
83,7 mil. €
Celkové výnosy
7,5 mil. €
Aktíva
832,2 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
85,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 295,8 tis., 2022 547,2 tis., 2023 194,1 tis., 2024 156,2 tis., 2025 140,9 tis.2021295,8 tis.2022547,2 tis.2023194,1 tis.2024156,2 tis.2025140,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,5 mil., 2022 17,3 mil., 2023 33,8 mil., 2024 55,6 mil., 2025 41,7 mil.20218,5 mil.202217,3 mil.202333,8 mil.202455,6 mil.202541,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,7 mil. € 140,9 tis. €
2024 55,6 mil. € 156,2 tis. €
2023 33,8 mil. € 194,1 tis. €
2022 17,3 mil. € 547,2 tis. €
2021 8,5 mil. € 295,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok210,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,2 mil. €
  • Finančné účty4,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie71,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov656,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie140,9 tis. €
  • Rezervy257,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky107,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,8 mil. €
  • Bankové úvery2,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie17 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. v konkurze?

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. tržby 41,7 mil. €.

Je firma MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 140,9 tis. €.

Je MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. sídli?

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 22, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026