Felss Rotaform s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50652141
DIČ: 2120453588
IČ DPH: SK2120453588
Ľ. Štúra 1030/74, Ilava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Štúra 1030/74, Ilava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 14. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2017
Spisová značka: Sro/36142/R
Predmet podnikania (výber): Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Chalupka od 26. 3. 2024
    konateľ
  • Felss Holding GmbH od 21. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Felss Rotaform s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 773 % na 671,3 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 9,8 mil. €.

9,8 mil. €
Tržby
671,3 tis. €
Zisk
9,8 mil. €
Celkové výnosy
6,3 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
33,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 845,4 tis., 2022 530,7 tis., 2023 −234,7 tis., 2024 76,9 tis., 2025 671,3 tis.2021845,4 tis.2022530,7 tis.2023−234,7 tis.202476,9 tis.2025671,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,6 mil., 2022 11,1 mil., 2023 8,1 mil., 2024 7,4 mil., 2025 9,8 mil.20219,6 mil.202211,1 mil.20238,1 mil.20247,4 mil.20259,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,8 mil. € 671,3 tis. €
2024 7,4 mil. € 76,9 tis. €
2023 8,1 mil. € -234,7 tis. €
2022 11,1 mil. € 530,7 tis. €
2021 9,6 mil. € 845,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 mil. €
  • Zásoby2,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty383,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie141,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy75,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov587,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie671,3 tis. €
  • Rezervy122,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie74,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Felss Rotaform s.r.o. v konkurze?

Felss Rotaform s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Felss Rotaform s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Felss Rotaform s.r.o. tržby 9,8 mil. €.

Je firma Felss Rotaform s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Felss Rotaform s.r.o. dosiahla zisk 671,3 tis. €.

Je Felss Rotaform s.r.o. platiteľom DPH?

Felss Rotaform s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Felss Rotaform s.r.o. sídli?

Felss Rotaform s.r.o. má sídlo na adrese Ľ. Štúra 1030/74, Ilava, 019 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026