Convenient Food Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50649124
DIČ: 2120417530
IČ DPH: SK2120417530
Horné Saliby 1232, Horné Saliby

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horné Saliby 1232, Horné Saliby Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.13
Dátum vzniku: 19. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/39097/T
Predmet podnikania (výber): Baliace činnosti, manipulácia s tovarom; Údenárska výroba; Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maksym Maksymenko od 23. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Convenient Food Company s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 23,2 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 50,4 tis. €.

50,4 tis. €
Tržby
23,2 tis. €
Zisk
44,3 tis. €
Aktíva
37,6 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 550, 2023 2,0 tis., 2024 175, 2025 23,2 tis.20215,7 tis.202255020232,0 tis.2024175202523,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,2 tis., 2022 10,8 tis., 2023 15,8 tis., 2024 21,7 tis., 2025 50,4 tis.202111,2 tis.202210,8 tis.202315,8 tis.202421,7 tis.202550,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,4 tis. € 23,2 tis. €
2024 21,7 tis. € 175 €
2023 15,8 tis. € 2,0 tis. €
2022 10,8 tis. € 550 €
2021 11,2 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,6 tis. €
  • Záväzky6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Convenient Food Company s.r.o. v konkurze?

Convenient Food Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Convenient Food Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Convenient Food Company s.r.o. tržby 50,4 tis. €.

Je firma Convenient Food Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Convenient Food Company s.r.o. dosiahla zisk 23,2 tis. €.

Je Convenient Food Company s.r.o. platiteľom DPH?

Convenient Food Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Convenient Food Company s.r.o. sídli?

Convenient Food Company s.r.o. má sídlo na adrese Horné Saliby 1232, Horné Saliby, 925 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026