Arboria Piešťanská BD1, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50645579
DIČ: 2120431368
IČ DPH: SK2120431368
Legionárska 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 24. 1. 2017
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2017
Spisová značka: Sro/116749/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eric Lux od 22. 5. 2017
    konateľ
  • Ing. Zoltán Müller od 22. 5. 2017
    konateľ
  • Ikopart od 22. 7. 2022
    spoločník
  • Z.M. s.r.o. od 24. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 166 % na 15,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,1 tis. €.

2,1 tis. €
Tržby
15,0 tis. €
Strata
97,0 tis. €
Aktíva
21,8 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 723,0 tis., 2022 558,6 tis., 2023 3,1 tis., 2024 −5,6 tis., 2025 −15,0 tis.2021723,0 tis.2022558,6 tis.20233,1 tis.2024−5,6 tis.2025−15,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,8 mil., 2022 6,9 mil., 2023 14,1 tis., 2024 2,2 tis., 2025 2,1 tis.202113,8 mil.20226,9 mil.202314,1 tis.20242,2 tis.20252,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 tis. € -15,0 tis. €
2024 2,2 tis. € -5,6 tis. €
2023 14,1 tis. € 3,1 tis. €
2022 6,9 mil. € 558,6 tis. €
2021 13,8 mil. € 723,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,8 tis. €
  • Záväzky75,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. v konkurze?

Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. tržby 2,1 tis. €.

Je firma Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. vykázala stratu 15,0 tis. €.

Je Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. platiteľom DPH?

Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. sídli?

Arboria Piešťanská BD1, s.r.o. má sídlo na adrese Legionárska 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026