FAMA-MT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50645510
DIČ: 2120406629
IČ DPH: SK2120406629
Blatnica 149, Blatnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blatnica 149, Blatnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 21. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/66840/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; kovoobrábanie

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Faziková od 6. 12. 2018
    konateľ
  • Ladislav Fazika od 1. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť FAMA-MT, s.r.o. v roku 2021 sa dostala zo straty do zisku 12,0 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 867,3 tis. €.

867,3 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
392,8 tis. €
Aktíva
36,3 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 −1,4 tis., 2018 4,2 tis., 2019 20,3 tis., 2020 −2,9 tis., 2021 12,0 tis.2017−1,4 tis.20184,2 tis.201920,3 tis.2020−2,9 tis.202112,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 322,9 tis., 2019 980,2 tis., 2020 692,7 tis., 2021 867,3 tis.2017–2018322,9 tis.2019980,2 tis.2020692,7 tis.2021867,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 867,3 tis. € 12,0 tis. €
2020 692,7 tis. € -2,9 tis. €
2019 980,2 tis. € 20,3 tis. €
2018 322,9 tis. € 4,2 tis. €
2017 — -1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie36,3 tis. €
  • Záväzky356,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FAMA-MT, s.r.o. v konkurze?

FAMA-MT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FAMA-MT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala FAMA-MT, s.r.o. tržby 867,3 tis. €.

Je firma FAMA-MT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 FAMA-MT, s.r.o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je FAMA-MT, s.r.o. platiteľom DPH?

FAMA-MT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FAMA-MT, s.r.o. sídli?

FAMA-MT, s.r.o. má sídlo na adrese Blatnica 149, Blatnica, 038 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026