CM Finance s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50639081
DIČ: 2120408125
IČ DPH: SK2120408125
Tešedíková 19, Košice - mestská časť Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tešedíková 19, Košice - mestská časť Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 5. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/40522/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Čižmár od 5. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CM Finance s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 18,3 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 145,9 tis. €.

145,9 tis. €
Tržby
18,3 tis. €
Zisk
139,4 tis. €
Aktíva
108,4 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 18,7 tis., 2023 12,5 tis., 2024 13,8 tis., 2025 18,3 tis.202115,5 tis.202218,7 tis.202312,5 tis.202413,8 tis.202518,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,0 tis., 2022 112,2 tis., 2023 101,4 tis., 2024 119,8 tis., 2025 145,9 tis.202185,0 tis.2022112,2 tis.2023101,4 tis.2024119,8 tis.2025145,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,9 tis. € 18,3 tis. €
2024 119,8 tis. € 13,8 tis. €
2023 101,4 tis. € 12,5 tis. €
2022 112,2 tis. € 18,7 tis. €
2021 85,0 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie108,4 tis. €
  • Záväzky31,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CM Finance s.r.o. v konkurze?

CM Finance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CM Finance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CM Finance s.r.o. tržby 145,9 tis. €.

Je firma CM Finance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CM Finance s.r.o. dosiahla zisk 18,3 tis. €.

Je CM Finance s.r.o. platiteľom DPH?

CM Finance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CM Finance s.r.o. sídli?

CM Finance s.r.o. má sídlo na adrese Tešedíková 19, Košice - mestská časť Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026