JJ Mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50635701
DIČ: 2120403406
IČ DPH: SK2120403406
Cabaj 1595, Cabaj-Čápor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cabaj 1595, Cabaj-Čápor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2025
Spisová značka: Sro/42219/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Jedlička od 26. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť JJ Mont s.r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 155 % na 340,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
340,3 tis. €
Zisk
986,4 tis. €
Aktíva
682,8 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 91,4 tis., 2020 −66,5 tis., 2021 203,6 tis., 2022 133,4 tis., 2023 340,3 tis.201991,4 tis.2020−66,5 tis.2021203,6 tis.2022133,4 tis.2023340,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 1,3 mil., 2020 738,6 tis., 2021 1,4 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,7 mil.20191,3 mil.2020738,6 tis.20211,4 mil.20221,8 mil.20231,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 1,7 mil. € 340,3 tis. €
2022 1,8 mil. € 133,4 tis. €
2021 1,4 mil. € 203,6 tis. €
2020 738,6 tis. € -66,5 tis. €
2019 1,3 mil. € 91,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie682,8 tis. €
  • Záväzky303,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JJ Mont s.r.o. v konkurze?

JJ Mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JJ Mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala JJ Mont s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma JJ Mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 JJ Mont s.r.o. dosiahla zisk 340,3 tis. €.

Je JJ Mont s.r.o. platiteľom DPH?

JJ Mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JJ Mont s.r.o. sídli?

JJ Mont s.r.o. má sídlo na adrese Cabaj 1595, Cabaj-Čápor, 951 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026