K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50635310
DIČ: 2120411678
IČ DPH: SK2120411678
Hradiská 895/23, Sučany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradiská 895/23, Sučany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.49
Dátum vzniku: 22. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/66843/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kamil Kubik od 22. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Tomáš Kubik od 14. 7. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 10,9 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
409,2 tis. €
Aktíva
247,6 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
5,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,3 tis., 2022 38,1 tis., 2023 15,8 tis., 2024 15,0 tis., 2025 10,9 tis.202134,3 tis.202238,1 tis.202315,8 tis.202415,0 tis.202510,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 940,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 963,5 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,0 mil.2021940,1 tis.20221,2 mil.2023963,5 tis.20241,0 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 10,9 tis. €
2024 1,0 mil. € 15,0 tis. €
2023 963,5 tis. € 15,8 tis. €
2022 1,2 mil. € 38,1 tis. €
2021 940,1 tis. € 34,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok226,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky115,0 tis. €
  • Finančné účty66,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov217,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky161,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. v konkurze?

K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. platiteľom DPH?

K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. sídli?

K-T-S SLOVAKIA PLUS, s.r.o. má sídlo na adrese Hradiská 895/23, Sučany, 038 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026